BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Verslo pradžia. Steigti įmonę ar dirbti vienam?

Plėtodami verslo idėją, turite apgalvoti ir tai, su kiek žmonių ketinate dirbti. Jei jūsų darbe galima viską atlikti pačiam, tai gal neverta steigti įmonės ir prisiimti atsakomybės už kitus žmones? Ar ne paprasčiau pačiam įgyvendinti savo sumanymus? Jei atsakėte teigiamai, tuomet jums reikėtų pagalvoti apie individualią veiklą pagal pažymą. Tai vienas paprasčiausių būdų įregistruoti savo veiklą, kadangi registraciją galite atlikti ir internetu, tai visas šis „popierizmas“ užtrunka vos kelias minutes. Žinoma, norintieji išsiaiškinti visus kilusius klausimus, gali tai padaryti nuvykę į Valstybinę mokesčių inspekciją arba internetu, užpildę specialią klausimo formą. Bet kuriuo atveju, pradėti individualią veiklą pagal pažymą yra taip paprasta kaip ir užpildyti ilgalaikes paskolos prašymą.

Pakalbėkime daugiau apie individualios veiklos pagal pažymą privalumus. Taip įregistravę savo veiklą galite dirbti tik nurodytus darbus, tiesa, pasikeisti darbo pobūdį galima labai lengvai – paskambinus, apsilankius VMI ar internetu pridėjus naują savo veiklos sritį. Tokiu būdu žmogus gali net ir eksperimentuoti, pavyzdžiui, pradžioje savo veiklos, manantis, jog tik gamins papuošalus, vėliau gali nuspręsti pats juos ir realizuoti – atsidaryti juvelyrikos dirbinių parduotuvę. Žinoma, jei tokių minčių kils ir jums, tai gali tekti kreiptis dėl ilgalaikes paskolos, kuri padės sėkmingai plėsti verslą – teiks taip reikalingą finansinę paramą.

Be to, užsiimantys individualia veikla pagal pažymą, turi nepamiršti, jog mokesčius reikės mokėti tik kitais metais. Viena vertus, tai didžiulis pliusas. Juk nereikia iš anksto sukaupti finansų, kuriais užmokėtumėte mokesčius. O ir mokesčius mokėsite tik nuo gauto pelno. Deja, dažnai gautas pelnas gali nepastebimai „sutirpti“, todėl sumokėti mokesčius gali būti labai sunku. Šią, trumpalaikę problemą, galite išspręsti pasinaudoję ilgalaikes paskolos teikiama nauda, mat už itin žemas palūkanas gausite trūkstamą pinigų sumą, o vėliau, vėl užsidirbę, be vargo ją grąžinsite.

Taigi, individuali veikla pagal pažymą gali būti jūsų verslo nauja pradžia, leidžianti be didesnių investicijų įgyvendinti svajonę ir užsitikrinti finansinį stabilumą, kurio taip trokšta kiekvienas.

PaskolosTau.lt - Kad gyvenimas būtų lengvesnis…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą