BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Verslas, prasidedantis nuo klientų ir jais pasibaigiantis

Jei dar nenusprendėte, kaip norite organizuoti verslą, siūlome štai tokį modelį: „nuo klientų – iki klientų“. Kurdami tokį verslą turite atkreipti dėmesį į penkis pagrindinius elementus: veiksmingo kelio į vartotoją paieškas, vieno atskaitomybės taško turėjimą, užsakymo modelio formulavimą, siekį lyderiauti žemų kainų sferoje, standartus atitinkančių technologijų taikymą. Kad būtų aišku, apie ką kalbame, nurodytus elementus aptarsime ir plačiau. Taigi, ieškodami veiksmingiausio kelio į vartotoją turtėtumėte nepamiršti, jog turite atsisakyti tarpininkų, dėl kurių kyla daug nesusipratimų ir brangsta pats produktas. Aišku, iš pradžių tai gali pareikalauti papildomų investicijų, todėl ilgalaikes paskolos yra pasirengę jums padėti.

Reikia suprasti, kad klientai nori visko čia ir dabar, todėl turite stengtis suteikti jiems galimybę norimais produktais naudotis jau dabar. Pažadų retorika yra veiksminga tik reklamoje – realiame gyvenime siekiame viską sutelkti į savo rankas ir veikti. Na, o mąstydami apie užsakymų modelį, turite atkreipti dėmesį į faktą, kad painiava klientams nepatinka. Kuo paprasčiau jie galės įsigyti jūsų siūlomų produktų, tuo daugiau jų parduosite. Pavyzdžiui, internetu pardavinėjate rankų darbo rankines. Turite ne tik visuomet galėti pasiūlyti tas rankines, kurios yra matomos internetinėje parduotuvėje, bet sukurti tokią sistemą, kuri leistų produktą įsigyti vos pora pelės paspaudimų. Kitu atveju net ir brangus ir vertingas daiktas nebus vertas kliento pastangų. Juk dažnai žmonės naudojasi ilgalaikes paskolos teikiama finansine parama, kad praturtintų savo kasdienybę, todėl turite stengtis palengvinti jų gyvenimą ir patys.

Stenkitės, kad tiekimo grandinė ir gamybos organizavimas būtų kuo našesni. Bendraukite su savo partneriais, ieškokite naujų būdų, kaip gaminamus produktus pasiūlyti už mažesnę kainą. Na ir paskutinis dalykas: kad ir pigiai parduodami produktai, bet jie turi būti aukštos kokybės. Kitu atveju jūs ne tik, kad nesugebėsite sukurti ilgalaikių klientų rato, bet ir patraukti naujų. Taigi, investuokite į tiekimo grandinę, nebijokite naudotis ilgalaikes paskolos teikiamais pasiūlymais ir kurkite visiems prieinamas prekes už itin patrauklią kainą.

PaskolosTau.lt - Kad gyvenimas būtų lengvesnis…

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Verslas, prasidedantis nuo klientų ir jais pasibaigiantis”

  1.   Vytenis rašo:

    Labai teisingai!

Rašyk komentarą