BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Papildomų pinigų užsidirbti dar nebuvo taip paprasta

Greičiausiai kiekvieną dieną pagaunate save, jog užsibuvote socialiniuose tinkluose ir jau reikia pradėti rimtai dirbti. Tačiau ar nepagalvojote, kad galima dirbti ir tuo pačiu domėtis savo draugų gyvenimu, džiaugtis dėl jų pasiekimų ir grožėtis naujomis jų nuotraukomis? Jūsų naujas, papildomų lėšų šaltinis gali būti internetinė prekyba. Juk tokiose socialinių tinklų platformose kaip Facebook galima parduoti nebenaudojamus drabužius, buities prietaisus, galų gale, čia galima prekiauti ir daiktais, kuriuos tik ką nusipirkote iš tiekėjo Kinijoje. Tokio verslo pradžia – greita paskola internetu, kuri leis atlikti pirmąjį prekių užsakymą.

Taip pradėti prekiauti atrodo labai lengva tik iš pirmo žvilgsnio. Mat galite susidurti ir su nesąžiningais pardavėjais ir, arba savo prekių visai negauti, arba gauti prekes, kurios nuo jūsų užsakytų skirsis kaip diena ir naktis. Visa paguoda, kad darydami užsakymą, jūs išleisite bent per pus mažiau, nei tie patys daiktai kainuotų čia. Todėl net ir už itin mažą kainą galite tikėtis juos parduoti. Yra ir kita problema. Jei norėsite sutaupyti, greičiausiai, bandysite parsisiųsti daiktus nelegaliai. Todėl siunta gali būti sulaikyta ir muitinėje. Tokiu atveju jūs prarasite pinigus, kuriuos investavote. Gerai tik tai, kad čia ir vėl galite pasinaudoti greita paskola internetu ir refinansuoti savo patirtus nuostolius.

Aišku, pradedant tokią veiklą nereikėtų nusiteikti labai pesimistiškai – žinokite apie tai, kas gali nutikti, bet neimkite bijoti dėl kiekvieno savo veiksmo. Atsipalaiduokite. Mėgaukitės tuo ką darote – siūlykite žmonėms tik tai, ko patys norėtumėte. Skelbkite informacija apie prekes, kuriomis prekiaujate savo Facebook paskyroje, dalyvaukite įvairių grupių veikloje, diskutuokite su pirkėjais. Tokiu būdu sužinosite ir apie klientų poreikius, todėl kitą kartą užsisakydami prekes galėsite remtis jų pageidavimais. Taigi, plėtoti verslą galima ir socialiniuose tinklapiuose, tereikia šiek tiek vaizduotės, noro ir supratimo apie pardavimus. Todėl, norėdami pradėti verslą, imkitės mažų dalykų, išbandykite savo jėgas ir jei viskas klosis gerai, plėskitės. Na, o kad galėtumėte skirti visą savo dėmesį bendrauti su klientais, finansines problemas išspręskite pasinaudoję greita paskola internetu.


PaskolosJums.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą