BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip atnaujinti namus be didelio vargo?

Ruošiantis renovuoti savo gyvenamąjį būstą verta pagalvoti apie du dalykus: kaip išlaidos bus finansuojamos ir ką reikia keisti. Keičiant būsto interjerą, neišvengiamai sulaukiama didelių išlaidų, kurios gali būti finansuojamos pasirašius ilgalaikės paskolos sutartį su paskolas teikiančia įmone. Tai lengvoji dalis. Kur kas sunkiau yra iš naujo pamatyti savo namų erdves ir permąstyti, kaip geriausia dažyti, tapetuoti ar klijuoti plytelėmis paviršius bei kokius baldus pasirinkti.

Pirmiausia, reikėtų nuspręsti, kokią turėsite virtuvę – jaukumu alsuojančią šeimyninę, modernią ar netipinę, unikalią tik jums pritaikytą virtuvę. Tuomet apgalvokite kaip atrodys bendras kambarys. Čia galima įrengti šeimyninį kambarį su valgomojo ir poilsio zonomis, kambarį su garso ir vaizdo aparatūra ar tiesiog jaukią vietelę atsipalaiduoti ir patogiai pasėdėti. Reikia nepamiršti, jog jame susiburs visa šeima, tad sėdimieji baldai turi būti itin patogūs. Dar neturėtumėte „sunaudoti“ visos erdvės spintoms, spintelėms, stalams ir staliukams. Turint daug daiktų (pavyzdžiui, kaupiant knygas) protingas sprendimas – sieninės spintos. Žinoma, tai nepigus malonumas, todėl reikėtų apsvarstyti ar galėsite finansuoti visas išlaidas patys, o gal pats laikas kreiptis dėl ilgalaikės paskolos?

Žinoma, jūsų namuose yra daugiau nei du kambariai – virtuvė ir bendras kambarys, - tačiau juose praleidžiama daugiausia laiko, todėl turint ribotas finansines galimybes investuoti verta būtent į juos. Na, o nusprendus pačiam pakeisti esamą interjerą, reikia ne tik stengtis sujungti visas svajones, bet ir įvertinti poreikius. Tai lengviausia padaryti mąstant apie baldus, plotą ir apšvietimą. Renkantis baldus, reikia įvertinti, koks skaičius žmonių jais naudosis ir kokio amžiaus jie yra. Ir nors jau esamo kambario ploto pakeisti negalima, tačiau erdvę patogu skirstyti naudojant širmas, statant ar griaunat pertvaras. Galiausiai apšvietimas – tiek natūralus, tiek dirbtinis – kuria namų jaukumą, padeda atsipalaiduoti arba trikdo. Todėl reikia įsitikinti, jog pajėgsite suderinti ir tinkamai panaudoti natūralią šviesą su dirbtine. Suvokus, jog suprojektuoti naują namų interjerą yra per sunku, galima kreiptis į interjero dizainerius. Žinoma, tuomet jūsų remonto išlaidos dar padidės. Dėl šios priežasties ilgalaikės paskolos leis namus įsirengti greitai ir skolą grąžinti per protingą laiką.

PaskolosTau.lt - Kad gyvenimas būtų lengvesnis…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą