BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kada ir kokį automobilį pirkti?

Įprastai automobilio pirkimas asocijuojasi su keletu dalykų: laisve, galimybe tapti mobilesniam, greitesniam ir didžiuliu vargu, kuris yra patiriamas ieškant geriausios mašinos. Nėra nė ko stebėtis, juk renkantis reikia atsižvelgti į kainą, automobilio pagaminimo metus, markę, jo techninę būklę, o neretai ir spalvą. Kad visi šie komponentai būtų išpildyti, reikia įdėti ir daug pastangų. Aišku, šiandien automobilio paieškos yra neatsiejamos ir nuo interneto – vietos, kur galima rasti ir patarimų kaip išsirinkti automobilį, ir parduodamų automobilių skelbimų, o esant reikalui ir užpildyti paraišką dėl paskolos internetu.

Na, bet apie viską nuo pradžių. Geriausia automobilio nepirkti skubotai. Juk tai didelė, ilgalaikė investicija – blogai pasirinkus gali tekti minti autoservisų slenksčius ir sumokėti didžiules sumas už remontą. Tad ką daryti, jei žinios apie automobilius yra labai menkos? Kai vykstate apžiūrėti automobilio, galite pasikviesti gerai apie juos išmanantį pažįstamą, arba su automobilio savininku nuvykti į autoservisą, kur atliktų mašinos diagnostiką. Dargi, rekomenduojama neskubėti ir nepirkti pirmo automobilio, kurį apžiūrėjote – dažnai didelis noras pagaliau vairuoti savo mašiną, paskatina užsimerkti prieš, rodos, menkus automobilio trūkumus, kurie vėliau gali imti gerokai varginti. Štai todėl ėmęsi automobilio paieškos, prisiminkite, jog iš paskolos internetu gauti pinigai turėtų būti investuojami labai atsargiai. Juk nusipirkę automobilį, kuris po dienos kitos suges, ne tik pyksite ant pardavėjo, bet ir paskolą grąžinsite kur kas sunkiau, mat reikės skirti dalį savo pajamų naujojo pirkinio remontui.

Ko gero, svarbiausia, ką turite padaryti, pirkdami automobilį, tai – skirkite daug laiko paieškoms, domėkitės automobiliais, skaitykite apie juos atsiliepimus, vykdami pas pardavėją, pasikvieskite ką nors, kas galėtų objektyviai įvertinti mašiną, nebijokite klausti, kodėl automobilis parduodamas. Na ir žinoma, nepamirškite įvertinti savo galimybių, nes net ir paskolos internetu gali neužtekti naujajam pirkiniui, o kur dar jo remontavimas, priežiūra… Galų gale ir degalai kainuoja. Todėl neišleiskite visko iki paskutinio cento automobiliui, paskaičiuokite, ką galite sau leisti ir tik tada pirkite.

PaskolosTau.lt - Kad gyvenimas būtų lengvesnis…

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Kada ir kokį automobilį pirkti?”

  1.   Rimvydas rašo:

    Atsakymas labai paprastas - perki tai, ką gali įpirkti. Jokių paskolų. Nesvarbu, ar tai nauji limuzinai, ar pigus naudoti automobiliai nuveš tave iš taško A į tašką B.

  2.   t.adas rašo:

    Na o as jei labai reikia nuomoju auto is https://truerent.lt, ne daug vazineju tai nei islaikimas kainuoja, nei rupintis reikia. Zinoma, kas nuolat vazineja tai nuosavas patogiau

Rašyk komentarą