BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ieškai darbo?

Ilgalaikes paskolos gali būti lyginamos su daugelio gyvenimo sričių, bet ko gero tiksliausiai su mūsų atliekamu darbu. Jei pasirinkote teisingai ir investavote savo pinigus į tikrai naudingą ir reikalingą dalyką, tai ilgalaikę paskolą grąžinsite be jokio vargo. Lygiai taip pat ir su darbu – jei dirbate tai, kas jums patinka, kelia geras emocijas ir skatina tobulėti, tada kiekvieną dieną tiesiog skriesite į savo darbą. Deja, ne visada taip būna. Todėl tenka keisti darbovietes ir pasinerti į darbo paiešką. Nuo ko reikia pradėti? Pirmiausia, turite pasirašyti nepriekaištingą CV arba dar kitaip vadinamą gyvenimo aprašymo.

Sakydami, nepriekaištingą, tikrai nesakome, jog turite sugalvoti kažkokias savo savybes, užsirašyti nebūtų pasiekimų ar net išgalvotos darbo patirties. Taip nieko gero nepasieksite. Sakydami nepriekaištingą, turime omenyje, kad kaip ir ilgalaikes paskolos turėtojai, taip ir jūs, rašydami CV, turite būti labai atviras. Tik taip apie jus žinoma informacija vėliau jums nekenks. Pavyzdžiui, į CV užsirašote, kad mokate suomiškai, ukrainietiškai ir ispaniškai. Deja, tai melas. Gerai, jei darbdavys niekada ir neprašė pademonstruoti šių sugebėjimų. Bet kaip elgsitės, jei viršininkas jus pasikvies ir prašys svečiams iš Suomijos aprodyti miestą, pristatyti įmonės veikimo principus? Pasakydami, kad melavote, sugriausite savo pasitikėjimą visam laikus. Bet vaidinti, jog mokate, taip pat nepavyks. Todėl geriau tokių faktų, kurie gali vėliau turėti neigiamą poveikį, nė neminėti.

Taip pat svarbus atidumas. Juk pasinaudoję ilgalaikes paskolos teikiama finansine parama, vėliau turėsite skirti dalį savo lėšų grąžinti pinigus. Reikia būti atidiems ne tik mąstant, ar pajėgsite grąžinti skolą, bet ir mokant įmokas laiku. Panašiai ir su CV. Reikia bent keletą kartų peržiūrėti jį, kad įsitikintumėte nepalikę jokios spausdinimo klaidos. Taip pat peržvelkite tekstą – ar jis sukomponuotas stilingai? Juk viską reikia pateikti taip, kad darbdavys iš kelių šimtų, o gal ir tūkstančių CV išsirinktų būtent jūsų. Tik viską atlikę tobulai, galite tikėtis sulaukti skambučio – pakvietimo į darbo pokalbį ir kelialapio į naują gyvenimo puslapį.


PaskolosTau.lt - Kad gyvenimas būtų lengvesnis…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą