BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Akcijos. Ką apie jas reikia žinoti?

Sumanę greitai investuoti į akcijas, pirmiausia, turite žinoti, jog įsigiję akcijų, automatiškai tampate bendrovės dalimi – akcininku. Tai reiškia, kad net ir tas, kuris turi labai mažai akcijų, turi teisę į įmonės pajamas, pastatus, įrengimus ir net biuro baldus. Nepaisant šios teisės, turite prisiminti, jog akcijos neša naudą tik tada, kai įmonė dirba pelningai. Todėl stebėdami akcijų rinkas, suvokdami vienų ar kitų sprendimų poveikį, galite pasinaudoti greita paskola internetu ir įsigyti kurios nors įmonės akcijų.

Tiesa, net jei teisiškai turint akcijų galima daryti įtaką bendrovės priimamiems sprendimams, paprastai šitai daro gana siauras akcininkų ratas, turintis daugiausiai akcijų. Tokiu atveju, savo balsą patogu išreikšti per įgaliotąjį asmenį. Aišku, per visuotinį akcininkų susirinkimą, kuris paprastai yra šaukiamas bent vieną kartą per metus, galite išreikšti savo susirūpinimą bendrovės veikla, pateikti vienus ar kitus pasiūlymus, geriau susipažinti su metine ataskaita. Įdomu, jog Lietuvoje dažniausiai akcinių bendrovių visuotiniai susirinkimai organizuojami kovo arba balandžio mėnesiais.

Žinoma, greita paskola internetu yra patogus būdas gauti lėšų tada, kai manote, jog įsigytų akcijų vertė netrukus turėtų kilti. Šitai galite spręsti tik suvokdami, kas daro įtaką akcijų kursui. Turbūt jau pastebėjote, jog akcijos niekada neturi pastovios vertės – akcijos vertė yra nustatoma momentiniu laiko tarpu, atsižvelgiant į rinkos dalyvių vertinimus, ekonomikos pokyčius, valiutos kurso kitimą. Pavyzdžiui, perkant akcijas paprastai yra tikimasi, jog ir kiti darys tą patį, todėl akcijų kursas kils. Deja, dažnai toks spėjimas būna neteisingas. Štai todėl akcijų prekyba yra laikoma vienu rizikingiausių verslų. Klaidinga būtų manyti ir tai, kad akcijų pirkimas – loterija. Atidžiai stebintys rinką, neilgai trukus pastebi, jog akcijų vertę daugiausia lemia bendri akcijų rinkos dalyvių veiksmai: kaip jau minėta, jei daug žmonių nuspręs įsigyti vienos kurios nors bendrovės akcijų, tai pastarųjų vertė padidės. Štai todėl įsigyjant akcijų reikia atidžiai stebėti, kaip elgiasi kiti rinkos dalyviai. Supratę, jog bendrovės akcijos greitai pakils, galite pasiimti greitą paskolą internetu ir, paprastai sakant, lengvai užsidirbti nemenką sumelę.

PaskolosJums.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą